Росія підтвердила Польщі кваліфікацію диспетчерів, які садили літак Качинського

У попередньому звіті комітету про причини катастрофи під Смоленськом винними опосередковано назвали пілотів.

Росія передала Польщі документи, що підтверджують кваліфікацію групи керівництва польотами аеродрому "Смоленськ-Північний", яка чергувала 10 квітня, у день катастрофи літака Ту-154 президента Польщі Леха Качинського, повідомляє Міждержавний авіаційний комітет.

За даними МАК, уповноваженому представнику Польщі Едмунду Кліху, зокрема, передані документи про призначення групи керівництва польотами та групи забезпечення на 10 квітня 2010 року. Крім того, передані документи, що підтверджують рівень кваліфікації, загальної та спеціальної підготовки керівника польотів і керівника зони посадки до забезпечення польотів 7 і 10 квітня 2010 року.

У попередньому звіті комітету про причини катастрофи під Смоленськом винними опосередковано назвали пілотів. Проте ряд експертів вважають, що справжньою причиною трагедії могли бути неточні дані, надані екіпажу диспетчером Смоленського аеродрому.

Міністр юстиції Росії Олександр Коновалов оголосив, що розслідування цієї "абсолютно безпрецедентного справи" продовжено до шести місяців - тобто, має завершитися не раніше 10 жовтня.

6 вересня була оприлюднена важлива деталь справи - польські військові відмовилися пустити на борт лайнера російського штурмана, який знав особливості аеродрому "Північний". Зараз польські слідчі з'ясовують, "хто конкретно в міністерстві наказав не включати до складу екіпажу президентського Ту-154 штурмана з Росії", повідомив на прес-конференції військовий прокурор республіки Іренеуш Щелаг.

Він також не погодився з заявами, ніби Москва гальмує розслідування катастрофи, запевнивши, що "росіяни цілком допомагають розслідуванню".

Читайте також:

Польща оприлюднила документи про катастрофу під Смоленськом

"Крайньою" в розслідуванні загибелі Качинського зробили прокуратуру

Генпрокурор Польщі: Росія гальмує розслідування загибелі Качинського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: