Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія планує перекинути до Білорусі більше 4 тисяч вагонів військових та техніки

У Кремлі переконують, що така кількість військових і техніки пов'язана з навчаннями "Захід 2017".

Наступного року Міністерство оборони РФ планує перекинути до Білорусі у 80 разів більше військових та військової техніки. Таке рішення пов'язане з запланованими навчаннями "Захід-2017". Про це повідомляє видання Defence24.pl, передає Радіо Польща.

Такі дані стали відомі з офіційних документів. Так, Міністерство оборони Росії оголосило тендер на послуги міжнародного військового залізничного транспорту, тобто транспортування військової техніки та матеріалів на спеціальних залізничних платформах.

Торік для транспортування військової техніки в Білорусь Міністерство оборони РФ потребувало 125 вагонів, у цьому - 50. Наступного року для перекидання військових Москві необхідно 4126 вагонів.

У Кремлі зазначають, що така кількість військових та техніки необхідна через білорусько-російські навчання "Захід 2017", які регулярно проводять озброєні сили обох країн.

"Під час розробки сценарію навчань буде прийнята до уваги ситуація, пов'язана з підвищеною активністю НАТО біля кордонів Союзної держави", - сказав міністр оборони РФ Сергій Шойгу.

Своєю чергою, білоруська опозиція побоюється, що масштабні навчання можуть вказувати на щось більше, наприклад, на підготовку до військового контролю в країні, або вторгнення на територію України, країн Балтії або Польщі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у найближчі роки Росія планує розмістити нові комплекси системи контролю космічного простору в окупованому Криму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції