Росія планує відмовитися від українського космічного обладнання

Нова цифрова система "Курс-МКП" вже знаходиться у виробництві.

Російська система стикування і зближення "Курс-МКП" зможе через два роки замінити на Міжнародній космічній станції існуюче зараз українське обладнання.

Про це повідомив керівник напрямку радіотехнічних систем взаємних вимірювань для пошуку, зближення і стикування космічних апаратів НДІ точних приладів Сергій Медведєв, передає ТАСС.

"У нас завдання в 2017 році виготовити перший комплект, і в 2018 році він може з'явитися на МКС", - сказав Медведєв.

За його словами, цифрова система "Курс-МКП" вже знаходиться у виробництві. В майбутньому, вона замінить аналогову систему "Курс-П", яка була створена на українському підприємстві "Элміс".

Нове обладнання зможе працювати з системою стикування "Курс-НА", яка встановлюється на космічні кораблі нової серії "Союз МС".

Він також зазначив, що апаратура системи "Курс" складається з двох частин: активної ("А"), яка знаходиться на космічному кораблі, і пасивної ("П"), розташованої на орбітальній станції.

Нагадаємо, ракета-носій "Союз" з системами управління українського виробництва успішно вивела в космос міжнародний екіпаж астронавтів. Системи керування для ракет-носіїв типу "Союз", єдиного на сьогодні транспортного засобу для доставки екіпажів на МКС, виробляються на харківському підприємстві "Об'єднання Комунар".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: