Росія побачила в терактах в московському метро грузинський слід

Російські спецслужби перевірять причетність грузинських спецслужб до терактів у метро, а також нейтралізують Умарова.

Російські спецслужби мають намір перевірити версію про причетність грузинських спецслужб до терактів у Москві.

Про це заявив секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев.

"У нас була інформація про те, що окремі співробітники грузинських спецслужб підтримують контакти з терористичними організаціями на російському Північному Кавказі. Ми повинні перевірити і цю версію теж стосовно до терактів у Москві", - заявив він.

Також Патрушев висловив упевненість, що російським спецслужбам вдасться нейтралізувати ватажка чеченського підпілля Доку Умарова.

"Операції проводяться. Але іноді за деякими лідерам бандпідпілля ми проводили кілька операцій. Для успіху має багато збігтися: оперативні, технічні, навіть погодні умови. Іноді заважають випадковості, але ми наполегливі".

Також Патрушев розповів, що тільки минулого року в Росії попереджено 86 злочинів терористичної спрямованості. Причому не тільки в республіках Північного Кавказу, але також у Москві і Великому Новгороді.

"На жаль, гарантувати те, що вдасться запобігти всі терористичні акти, поки нереально. Цього не може гарантувати ні одна спецслужба світу", - зазначив при цьому секретар Ради безпеки Росії.

Нагадаємо, у понеділок, 29 березня, в 7:56 в Москві (6:56 за Києвом) у другому вагоні потяга на станції метро "Луб'янка" стався вибух. Через півгодини бомба вибухнула на станції метро "Парк культури". Обидва вибухи пролунали, коли потяги перебували на платформі.

За останніми даними, жертвами терактів стали 39 людей. Поранення отримали більше 90 осіб.

Влада російської столиці організувала гарячу лінію, за якою можна дізнатися про потерпілих. Вона працює за телефонами 4-95-622-14-30 (адміністрація Московського метрополітену) і 4-95-624-34-40 (префектура Центрального округу Москви).

Хроніку терактів у московському метро, а також фото- та відеоматеріали дивіться тут.

Читайте також:

Смертниць в московському метро підірвав куратор

Опубліковані фото терористок-смертниць

У Москві бояться нових терактів: Саїд Бурятський набрав 30 шахідок

Упізнано 37 жертв терактів у Москві, одну з цинкових трун відправлять до Севастополя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: