Росія почала перехід на нову систему управління ядерною зброєю

Ракетні війська стратегічного призначення почали впроваджувати нову автоматизовану систему бойового управління четвертого покоління.

Російські Ракетні війська стратегічного призначення почали впроваджувати нову автоматизовану систему бойового управління (АСБУ) четвертого покоління. Про це заявив офіційний представник РВСН полковник Вадим Коваль. Він не уточнив, коли саме завершиться перехід на нову систему.

Нова система призначена для доведення наказів, збору доповідей та контролю боєготовності пускових установок. Крім того, вона покликана забезпечити оперативну зміну планів застосування стратегічного озброєння і перенацілення ракет.

"При цьому забезпечується доведення наказів бойового управління безпосередньо до пускових установок, минаючи проміжні ланки, в тому числі в умовах ядерного впливу і радіоелектронного придушення", - розповів Коваль.

У кожному комплексі системи АСБУ застосовується нова російська елементна база з триразовим резервуванням систем зв'язку і передачі даних. Пошук несправностей в системі проводиться автоматично і дозволяє визначати їх з точністю до типового елементу, який можна згодом замінити. Подальша модернізація АСБУ буде пов'язана з удосконаленням систем управління Збройними силами Росії і додаванням можливості керування ракетними системами нового покоління.

Впровадження АСБУ проводиться в рамках держпрограми озброєнь Росії на 2011-2020 роки, обсяг фінансування якої становить близько 20 трильйонів рублів. У рамках цієї програми також планується провести переозброєння РВСН з рухливих ракетних комплексів РС-12м2 "Тополь-М" на нові мобільні комплекси РС-24 "Ярс". Крім того, планується продовжити постановку на чергування комплексів "Тополь-М" шахтного базування і розробити нову балістичну ракету, яка замінить Р-36М "Воєвода".

Читайте також:

Радбез ООН схвалив резолюцію про боротьбу з ядерним тероризмом

У Малайзії перехопили вантаж з ядерними компонентами для Ірану

КНДР почала підготовку до третіх ядерних випробувань

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: