Росія почала розробку гіперзвукових ракет нового покоління

Нові літальні апарати будуть здатні розвивати швидкість, яка в 10-12 разів перевищуватиме швидкість звуку, і будуть непомітні для радарів супротивника.

Російські фахівці ведуть розробку гіперзвукових авіаційних ракет, здатних літати зі швидкістю у 10-12 разів більшою за швидкість звуку.

Як повідомив генеральний директор корпорації "Тактичне ракетне озброєння" Борис Обносов, цей проект можна порівняти за значущістю з освоєнням у 50-60-ті роки навколоземного простору.

"Такі розробки ведуться. Перш за все, на користь російських ВПС", - зазначив він.

Тим часом в США вже розпочалися випробування моделей з метою досягнення швидкостей, які ушестеро перевищуватимуть швидкість поширення звуку. Зокрема, до випробувань готується експериментальний літак X-51 WaveRider.

Фахівці ВПС США розповіли журналістам, що військові планують також розробити крилаті ракети із зіставними технічними параметрами. Гіперзвукові безпілотники могли б, за потреби, нести бомби, тобто потенційно використовуватися як зброя проти балістичних ракет або для знищення супутників.

Літальні апарати, створені із застосуванням відповідних технологій, могли б долати відстань в 16 тисяч кілометрів за дві години, не потрапляючи у поле зору радарів супротивника. Гіперзвукові ракети також можуть бути використані для поразки об'єктів, розташованих глибоко під землею, наприклад, бункерів.

Читайте також:

Росія очікує масштабної війни за нафту і газ

Російська армія візьме на озброєння надувну техніку

Росія розробляє нові автомати Калашникова

Росія створила супер-зброю, здатну зупиняти танки та літаки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: