Росія почала розробку нового літака-розвідника

Росіяни продовжують активно розвивати військове авіабудування - почалися розробки нового літака-розвідника, який перевершить модернізований А-50У.

В Росії розробляють новий літак-розвідник, який має замінити парк літаків А-50. Роботу над новинкою розпочали у Таганрозькому авіаційно-технічному комплексі імені Берієва.

Новий літак "розробляється на базі платформи, аналогічній А-50 (літак Іл-76МД), тому що новий літак, відомий як "виріб 476", поки що не готовий", повідомило джерело в оборонно-промисловому комплексі.

Втім, перша машина з'явиться тільки через два роки. Наразі завершено розробку документації та ведеться підготовка виробництва для будівництва.

За даними джерел, перша дослідна машина буде створена на базі Іл-76МД, а все інше вже буде новим. "Створений літак істотно перевершить як модернізований А-50У, так і комплекс А-50ЕІ, що поставляється в Індію", - вважають російські фахівці.

Модернізований літак А-50У "по суті, став етапом на шляху до створення перспективного авіаційного комплексу", - заявило джерело.

Модифікований комплекс А-50У забезпечує виявлення бомбардувальників на дальності 650 км, винищувачів - на дальності 300 км, наземних цілей типу колони танків - 250 км. Кількість одночасно супроводжуваних цілей - до 300.

Літак А-50 призначений для виявлення і розпізнавання повітряних об'єктів, визначення їх координат і параметрів руху, видачі інформації на командні пункти, наведення винищувачів-перехоплювачів і виведення літаків фронтової авіації в район наземних цілей на малих висотах.

Нагадаємо, що в Росії ведуться й інші розробки в авіаційній галузі. Зараз проходять випробування першого російського бомбардувальника п'ятого покоління. На кінець 2010 - початок 2011 року заплановані випробування ще трьох таких літаків Т-50. До серійного виробництва винищувач повинен здійснити близько двох тисяч випробувальних польотів. Очікується, що його поставки в армію розпочнуться вже в 2015 році.

Крім того, влітку цього року компанія "Безпілотні системи" планує випробувати новий безпілотний літальний апарат масою 200 кг, призначений розвідки, який здатен безперервно перебувати в повітрі до десяти годин.

Читайте також:

Росія відправила надзвукові бомбардувальники в унікальний політ

У Росії злякалися військового орбітального літака США і вирішили готувати відповідь

Російський "винищувач з людським інтелектом" здійснив другий політ

Росія створить бойовий вертоліт п'ятого покоління

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: