Росія подарує Киргизії 20 мільйонів доларів

20 мільйонів доларів гранту, які Росія видасть безоплатно, підуть на пряму соціальну підтримку населення.

Росія надасть Киргизії пільговий кредит у розмірі 30 мільйонів доларів, а ще 20 мільйонів доларів видасть безоплатно. Про це заявив міністр фінансів Росії Олексій Кудрін. За словами прем'єр-міністра Володимира Путіна, при необхідності обсяг допомоги Киргизії може бути збільшений.

30-мільйонний пільговий кредит буде надано по лінії Россільгоспбанка. Що стосується 20 мільйонів доларів гранту, то вони підуть на пряму соціальну підтримку населення.

Крім грошових кредитів, Москва надасть Бішкеку й іншу допомогу. Зокрема, російські нафтові компанії можуть направити до Киргизії до 25 тисяч тонн нафтопродуктів в якості гуманітарної допомоги. Паливо необхідно для проведення весняної сівби.

Крім того, Киргизія, за словами міністра сільського господарства Росії Олени Скринник, може отримати півтори тисячі тонн насіння.

На минулому тижні в результаті масових народних хвилювань був повалений президент Киргизії Курманбек Бакієв, який втік зі столиці в Джалал-Абадської області. До влади прийшов "уряд народної довіри". Жертвами безладів стали більше 80 людей. Порядок у Киргизії досі не відновлений, так як триває мародерство і самозахоплення земель.

Читайте також:

США похвалили тимчасовий уряд Киргизії та звинуватили Бакієва у безладах

Бакієв відмовився від політичного притулку

Уряд народної довіри Киргизії буде функціонувати протягом півроку

В охопленому заворушеннями Бішкеку почалося масове мародерство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: