Росія погодилася вступити до СОТ самостійно

Російська Федерація знову розглядає можливість вступу до Світової організації торгівлі, вже без Білорусі та Казахстану.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв відродив ідею самостійного приєднання Росії до Світової організації торгівлі (СОТ) .

На зустрічі "Великої вісімки" в італійському місті Аквіла російський президент описав два шляхи Росії до СОТ - у складі Митного союзу або самостійно.

"Перший шлях: вступ Митним союзом, що було б гарно, але досить проблематично", - сказав Мєдвєдєв.

Другий шлях Медведєв назвав "більш простим і більш реалістичним". Від 16-літніх двосторонніх переговорів з СОТ, які прем'єр-міністр РФ Володимир Путін оголосив завершеними, він буде відрізнятися тим, що Москва погодить переговорні позиції з Мінськом і Астаною.

"Можна вступати по-іншому, можна, погодивши деякі загальні стандарти і позиції всередині "трійки" Митного союзу, вступати окремо, що, на мій погляд, є і більш простим, і більш реалістичним, але при дотриманні, звичайно, прав та інтересів інших учасників, при наявності узгодженої позиції", - сказав Мєдвєдєв.

9 червня російський прем'єр Путін підписав документ про "припинення самостійних переговорів про приєднання" до СОТ, а трьома днями пізніше підтвердив, що "стратегічним завданням ми залишаємо вступ до СОТ, але як єдиною митною територією".

За два дні до виступу Медведєва в Аквілі міністр економіки Росії Ельвіра Набіулліна також підтвердила цю позицію, спростовуючи припущення міністра торгівлі США Гері Локка про те, що Москва все-таки продовжить двосторонні переговори зі СОТ.

Читайте також:

РФ закликала Європу розібратися з російською мовою в Україні

Росія збудує в Україні ядерний завод

Росія веде переговори про створення військової бази в Киргизстані

Росії, Білорусі та Казахстану відмовили у спільному приєднанні до СОТ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: