Росія пообіцяла "дзеркальну відповідь" Литві за санкції через агресію на Азові

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там назвали це "антиросійськими діями литовської влади".

Росія планує здійснити "дзеркальну відповідь" на введені Литвою санкції проти РФ через напад на українські кораблі біля Керченської протоки.

Про це на брифінгу заявила речниця МЗС Росії Марія Захарова.

"Ми вже не раз підкреслювали, що будь-які антиросійські дії литовської влади (цього разу - в зв'язку з інцидентом в Керченській протоці) без адекватної реакції не залишаться. І в цьому випадку з нашого боку послідує "дзеркальна" відповідь", - розповіла вона.

Нагадаємо, влада Литви у п'ятницю, 7 грудня, доповнила чорний список громадян Росії у зв'язку з агресивними діями проти трьох військових суден України в районі Керченської протоки у листопаді. Під час свого візиту до Києва президент Литви Даля Грибаускайте розповіла, що литовські урядовці почали отримувати погрози від РФ через запровадження цих санкцій.

Незважаючи на це, парламент Литви ухвалив резолюцію на підтримку України, а також закликав ЄС ухвалити нові санкції проти Росії за агресію біля Керченської протоки.

ВідеоПарламент Литви закликає розширити санкції проти Росії

Таку резолюцію на підтримку України через російську агресію біля Керченської протоки ухвалив литовський Сейм. Зазначав, що Росія перейшла усі "червоні лінії" і висунув кілька вимог до держави-агресора. Зокрема, контроль над Керченською протокою і Кримом має перейти до ООН, а сама Росія має звільнити всіх ув'язнених українських громадян.

Парламент Литви закликає розширити санкції проти Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції