Росія пообіцяла повернути Бута додому

Російські дипломати "жалкують" про рішення, яке у справі Бута ухвалив апеляційний суд Таїланду. Росія буде домагатися повернення свого громадянина на батьківщину.

Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що рішення влади Таїланду про екстрадицію росіянина Віктора Бута "було прийняте під дуже сильним тиском ззовні" і є "політичним" і "неправовим".

Він також пообіцяв, що Росія буде домагатися повернення свого громадянина на батьківщину.

Лавров заявив, що російські дипломати "жалкують" про рішення, яке у справі Бута ухвалив апеляційний суд Таїланду. "Були у контакті з його адвокатами, і запевняю вас, що продовжимо робити все необхідне, будемо добиватися його повернення", - сказав Лавров.

20 серпня 2010 апеляційний суд Таїланду ухвалив рішення про передачу Бута, підозрюваного в торгівлі зброєю, владі США. Відразу після оголошення вироку Бут заявив журналістам, що готовий довести свою невинність в американському суді.

Дружина Бута заявила, що справа носить політичний характер, а рішення екстрадувати її чоловіка прийняте під тиском американської сторони. Бут припустила, що реакція російської влади на це повинна бути "жорсткою".

Віктор Бут був заарештований у березні 2008 року в Бангкоку. Кілька годин тому правоохоронні органи США направили в кримінальний суд Таїланду новий запит на екстрадицію. У ньому додалися нові звинувачення проти Бута: у злочинній змові з метою порушити закон США про надзвичайні економічні повноваження.

Зокрема, йдеться, що російський бізнесмен намагався закупити два літаки у розташованих в США компаній в порушення економічних санкцій, що забороняють такі фінансові операції.

Сам Бут всі звинувачення відкидає.

Читайте також:

Дружина Бута: рішення про екстрадицію прийняте під тиском США

Таїланд екстрадує "торговця смерті" Віктора Бута

"Торговцю смертю" Буту висунули нові звинувачення

ВідеоТаїланд екстрадує "торговця смерті" Віктора Бута

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: