Росія пообіцяла Нігерії мільярди доларів

РФ налагоджує відносини з Африкою. Мєдвєдєв заявив про готовність здійснити мільярдні інвестиції в економіку Нігерії.

Росія готова інвестувати мільярди в економіку Нігерії, зокрема в її енергетичну галузь.

Про такі наміри РФ повідомив президент Дмитро Медвєдєв під час офіційного візиту до Нігерії.

За словами російського президента, йдеться "про дуже великі проекти", інвестиції в яких обчислюватимуться "мільярдами доларів".

"Ідеться про створенні нових потужностей з переробки, трубопровідних систем. І ми готові надати всю допомогу і підтримку нашим нігерійським партнерам", - розповів Мєдвєдєв після закінчення переговорів з президентом Нігерії Умаром Яр'Адуа. При цьому президент РФ заявив, що перспективи такої співпраці "дуже гарні".

Раніше стало відомо, що російська газова монополія "Газпром" і Нігерійська національна нафтова корпорація підписали меморандум про створення на паритетних умовах спільного підприємства, статутний капітал якого складе 7,5 мільйона доларів. Очікується, що вже у 2010 році цей альянс почне роботу над спорудою 360-кілометрової ділянки газопроводу в Нігерії.

Візит Дмитра Мєдвєдєва до Африки почався 23 червня. У перший день президент РФ побував в Єгипті, де уклав низку угод про стратегічне партнерство між двома країнами і міжнародну співпрацю на рівні деяких міністерств і державних підприємств. Найближчими днями Медвєдєву належить побувати в Намібії та Анголі.

Читайте також:

Москва лякає Білорусь "м’ясною" та "соковою" війнами

Чверть росіян вважають тандем Мєдвєдєва та Путіна неефективним

США та Китай відновили військові зв’язки для боротьби з КНДР та впливу на Росію

Американці визнали Україну сильнішою за Росію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: