Росія попередила про нову війну на Кавказі

Грузія може здійснити нову збройну агресію проти Південної Осетії і Абхазії, не виключають у Росії.

Грузія здатна на нову збройну агресію проти Південної Осетії і Абхазії, не виключають в російському Генштабі. "Нинішня грузинська влада не тільки відмовляється визнати суверенітет Абхазії і Південної Осетії, але і всіляко намагається повернути ці країни, що стали незалежними, під свою юрисдикцію", - повідомив начальник ГРУ Олександр Шляхтуров у зв'язку з Днем військового розвідника.

"До цього треба додати непередбачуваність політики грузинського керівництва на чолі з Саакашвілі, яка може піддатися спокусі застосувати силу для приборкання норовливих республік, як це було в серпні минулого року. Ми такий розвиток подій не виключаємо", - повідомив Шляхтуров.

Напад грузинської армії на Південну Осетію в серпні 2008 року було авантюрою, підкреслюють в Головному розвідувальному управлінні. Грузія діяла "без опори на точні й вивірені розрахунки можливого розвитку ситуації, без урахування багатьох чинників", відзначив Шляхтуров. Нині ситуація може повторитися, "тим більше, що Грузія відновлює свій військовий потенціал за рахунок поставок озброєнь і військової техніки зарубіжними країнами".

Нагадаємо, Грузія збирається мирним шляхом повернути Абхазію та Південну Осетію, ігноруючи Росію. Спочатку до Абхазії та ПО повернуть біженців.

Основною лінією уряду Грузії сьогодні є бажання забути про Росію, заявив міністр закордонних справ Грузії Грігол Вашадзе.

Глава МЗС також повідомив, що зараз грузинське керівництво розробляє нову стратегію відновлення територіальної цілісності країни.

"Для цього ми маємо намір використовувати тільки мирні засоби", - підкреслив Вашадзе.

Читайте також:

У Грузії є "мирний план" повернення Абхазії і Південної Осетії

Саакашвілі втратив надію повернути Абхазію й Південну Осетію

Грузія пропонує "оголосити Абхазію зоною вільною від зброї"

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: