Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія попередила США про "серйозні наслідки" у разі удару по Сирії

Російський дипломат запевняє, що ніякої хімічної атаки не було.

Росія попередила США про "серйозні наслідки" ударів по Сирії, якщо під час цих ударів постраждають російські громадяни.

Про це в інтерв'ю Euronews заявив постійний представник Росії при ЄС Володимир Чижов.

ВідеоРосія знову ветувала резолюцію ООН щодо хімічної атаки сирійського міста Дума

Що робити з Путіним та Асадом, годину тому обговорювали на черговому засіданні Радбезу ООН, а до цього це ж питання вирішували світові лідери одне з одним. Дональд Трамп, Тереза Мей та Емануель Макрон заявили, що на цю атаку треба відповісти. 

Росія знову ветувала резолюцію ООН щодо хімічної атаки сирійського міста Дума

"Росія попередила як публічно, так і за відповідними каналами, у тому числі військовими, представників Сполучених Штатів про ті серйозні наслідки, які можуть бути в тому разі, якщо ці удари будуть нанесені і в ході цих ударів вільно чи мимоволі постраждають російські громадяни", — сказав він.

Чижов запевняє, що хімічної атаки в місті Дума не було, а відеозйомки були постановочними. За словами посла, відео зробили "спеціально навчені, самі можете здогадатися ким, люди з так званих "Білих касок".

Володимир Чижов каже, що російські військові відвідали район, де, ймовірно, сталася хімічна атака, і не знайшли її підтверджень.

"Російські військові фахівці відвідали цей район, ці будинки і вулиці; поспілкувалися з місцевими медиками, відвідали ту єдину  лікарню, яка функціонує у Думі, в тому числі її підвальні приміщення, де нібито були виявлені чи не гори трупів. Жодного трупа, навіть жодної людини, яка звернулася за медичною допомогою, там немає. Ніякої хімічної атаки в Думі не було і в помині", — сказав російський дипломат.

Нагадаємо, у минулі вихідні проурядові війська Сирії, підтримувані Росією, почали новий наступ на території Східна Гута в околицях Дамаска. Метою сирійської влади стало місто Дума. 7 квітня одразу кілька правозахисних організацій, що працюють в регіоні, в тому числі й волонтерський рух "Білі каски", заявили, що в регіоні відбулася хімічна атака.

8 квітня президент США Дональд Трамп, коментуючи останній випадок застосування хімічної зброї в Сирії, безпосередньо звинуватив президента РФ Володимира Путіна і владу Ірану в прямій підтримці "звіра Асада" і пообіцяв, що за це "доведеться заплатити велику ціну".

Залиште свій коментар

Вибір редакції