Росія, попри санкції, закуповує на Заході деталі для військових літаків - ISW

Росія, попри санкції, закуповує на Заході деталі для військових літаків - ISW

Російський винищувач Су-30

РФ в основному закуповує компоненти для радіолокаційного обладнання та програмованих контролерів для військових літаків.

Росія в обхід санкцій закуповує західні деталі для військових літаків. Від 2022 року "Ростех" - "Яковлєв" придбав за кордоном військову техніку на суму майже 500 мільйонів доларів США.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW). 

"Російський виробник військових і цивільних літаків і дочірня компанія російського державного оборонного конгломерату "Ростех" - "Яковлєв" (колишній "Іркут") успішно обходять міжнародні санкції та закуповують військову техніку з-за кордону від 2022 року", - йдеться у повідомленні. 

Американські аналітики, посилаючись на російське видання The Moscow Times повідомили, що завод, який виробляє винищувачі Су-30 і навчально-бойові літаки Як-130, від 2022 року закупив за кордоном військову техніку на суму майже 500 мільйонів доларів США. Зокрема, у вересні 2023 року Росія відправила до Ірану щонайменше літаки Як-130. 

The Moscow Times інформувало, що "Ростех" - "Яковлєв" в основному закуповував компоненти для радіолокаційного обладнання та програмованих контролерів для військових літаків.

Нагадаємо, за даними Bloomberg, новий пакет санкцій ЄС стосуватиметься 11 суден Росії.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація