Росія посіла перше місце в Європі за кількістю вбивств серед молоді

Рівень смертності від насильницьких причин у віковій групі 10-29 років у Росії становить 15,85 на 100 тисяч осіб - найвищий серед 53 країн.

Росія посідає перше місце в Європі за кількістю вбивств, мовиться в доповіді "Про попередження насильства і злочинності, пов'язаної з холодною зброєю, серед підлітків та молоді", підготовленому Європейським регіональним бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

Рівень смертності від насильницьких причин у віковій групі 10-29 років у Росії становить 15,85 на 100 тисяч осіб - найвищий серед 53 країн, дані про які зібрані в доповіді. На другому місці Албанія - 11,2 на 100 тисяч людей. На третьому - Казахстан - 10,66 на 100 тисяч жителів.

Найменший рівень смертності серед підлітків та молоді від насильницьких причин у Німеччині - 0,47 на 100 тисяч жителів, Вірменії - 0,5 і Австрії - 0,54.

У цілому по Європейському регіону міжособистісне насильство є третьою провідною причиною смерті і однією з основних причин інвалідності серед підлітків та молоді, говориться в доповіді. Найбільший рівень насильницької смерті, відзначають автори дослідження, зафіксований в країнах з низьким і середнім рівнем доходу на душу населення. На частку таких країн у регіоні припадає 9 з 10 смертей від насильницьких причин.

Незалежно від економічного становища країни в цілому, найбільше число убивств припадає на малозабезпечені верстви населення, причому 4 з 5 загиблих від насильницьких причин - чоловіки. Автори доповіді також встановили, що близько 40 відсотків смертей у віковій категорії 10-29 років у європейському регіоні пов'язані з ножовими пораненнями. При цьому автори доповіді доходять висновку, що при належних зусиллях 9 з 10 випадків насильницької смерті можна було б запобігти.

Читайте також:

У штаті Вірджинія вперше за сто років стратять жінку

Французькі підлітки ллють алкоголь в очі, щоб швидше сп'яніти

Вчені порекомендували поїти дітей пивом, щоб не стали алкоголіками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: