Росія посунула "кордон" на окупованій території в Грузії ще на півкілометра

Через переміщення "кордону" жителі села Бершуеті не можуть дістатися до кількох гектарів своєї орної землі.

Росія встановила так званий ще один кордон в Абхазії на околиці сіл Бершуети та Собісі, де розташовані земельні ділянки мешканців, змістивши лінію на півкілометра. Про це повідомляє "Грузія Online".

Так, як заявив представник глави управи Горійського муніципалітету Давид Церцвадзе, росіяни встановили зелений банер, пересунувши старий "кордон" ще на 500 метрів далі.

Як передає видання, тепер через "пересунення кордону" жителям села Бершуеті – Чиліндрішвілі та Ходелі - обмежили доступ до кількох гектарів орно-посівної площі.

"За останні два дні на цій території інцидент стався двічі. Одного разу, коли сім'я Ходелі сіяла зерно, т. зв. прикордонники затримали двох членів сім'ї і заборонили їм працювати на зазначеному місці. 2016 року тут були встановлені дерев'яні стовпи, і сім'ї Чиліндрішвілі не була дана можливість зібрати врожай ячменю", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на окупованій території Грузії росіяни забороняють наближатися до "кордону" і зваблюють людей пенсіями.

ВідеоЯк живуть грузини, яким довелося тікати з власних домівок через військову агресію Росії

Залиште свій коментар