Росія потрапила у ТОП-20 негативних країн світу

За результатами опитування, проведеного серед усіх країн світу, найбільшими симпатіями у громадян планети користується Німеччина та Японія, найменше - Пакистан та Іран. Росія опинилася на 12 місті.

За результатами опитування, проведеного компанією GlobeScan та Університетом Меріленда на замовлення BBC World Service, Росія посіла 12 місце у рейтингу найнегативніших країн світу.

Під час дослідження були опитані 30 тисяч чоловік з 28 країн світу.

За результатами опитування, Росія випереджає в списку "негативних" країн Ізраїль на один пункт, натомість Ізраїль сприймається негативніше в більшості країн світу. Лише 19% мешканців планети позитивно ставляться до єврейської держави, а 50% повідомили про негативне сприйняття Ізраїлю.

Найгіршу репутацію в очах світової спільноти мають лише три країни - Іран (пропорція виглядає як 15% до 56%), Пакистан (16% до 51%) і Північна Корея (17% до 48%).

Опитування також демонструє істотне поліпшення іміджу США під керівництвом Обами, особливо в країнах Європи.

У загальній складності 19 країн світу визнають США "позитивною" країною, 46% респондентів заявляють про свої симпатії до Америки, а не люблять її 34%.

Зворотний процес спостерігається лише у двох країнах - Туреччини і Пакистан. Так, 70% турків заявили про свою нелюбов до Вашингтону, а симпатії пакистанців знизилися з 43% до 39%.

Згідно з даними цього дослідження, найбільшими симпатіями у громадян планети користується Німеччина (59%), Японія (53%), Великобританія (52%), Канада (51%) і Франція (49%).

Рейтинг країн відповідно до світових симпатій виглядає так:

1. Німеччина
2. Канада
3. Японія
4. Євросоюз
5. Великобританія
6. Франція
7. Бразилія
8. Індія
9. США
10. Китай
11. ПАР
12. Росія
13. Ізраїль
14. КНДР
15. Пакистан
16. Іран

Читайте також:

Складено список найбагатших євреїв у світі

Названі найбільші в світі виробники зброї

Названо найбільш високооплачуваного менеджера світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: