Росія працюватиме з урядом Тимошенко

Росія готова співпрацювати з будь-яким урядом України, сформованим після парламентських виборів, заявив Путін.

Росія готова співпрацювати з будь-яким урядом України, сформованим після парламентських виборів 30 вересня, заявив президент РФ Володимир Путін.

"Я сподіваюся на те, що який би уряд в Україні не був сформований, на якій би політичній платформі він не здійснював свою діяльність, об'єктивна реальність підштовхуватиме наших партнерів до розвитку співпраці з Російською Федерацією", - сказав він, відповідаючи на питання росіян під час "прямої лінії".

"Ми цього хочемо, ми з нашого боку це робитимемо", - заявив Путін. Посилаючись на статистичні дані, президент відзначив, що на Україні проживає до 17 мільйонів етнічних росіян, а в Росії навіть на тимчасовій основі більше всього знаходиться саме українців - близько 4 мільйонів людей.

"Від відношення між нашими країнами безпосередньо залежить соціальне самопочуття мільйонів росіян і українців. Ми приділятимемо цьому найпильнішу увагу", - заявив президент РФ.

На його думку, відносини між двома країнами повинні будуватися "на сучасній, прагматичній основі, з урахуванням інтересів один одного".

"Якщо ми говоримо про енергоносії, то, звичайно, взаємодія в цій сфері повинна здійснюватися на ринковій основі. Субсидування за рахунок низьких цін на енергоносії української економіки за останні 15 років складало щорічно 3-5 мільярдів доларів США. Такої підтримки Україна не отримувала і не отримає ні від однієї країни світу”, - відзначив Путін.

"Але переходячи на ринкові відносини, ми це робимо і маємо намір це робити м'яко, спокійно, в дружному режимі, не наносячи збитку нашим українським партнерам", - підкреслив глава держави.

При цьому він нагадав, що Росія і сама переходить на ринкове ціноутворення усередині країни.

ВідеоПутін про Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: