Росія працює над створенням нанозброї

В Росії заявили, що працюють над створенням зброї з використанням нанотехнологій.

У Росії ведуться роботи в галузі створення озброєнь і військової техніки з використанням нанотехнологій. Деякі успіхи в цій галузі вже досягнуті, але про них не розповідають.

"Робота в галузі використання нанотехнологій в оборонній-промисловому комплексі, у виробництві сучасних озброєнь, військової і спеціальної техніки ведуться. Результати, зокрема дуже непогані, вже є", - заявив на засіданні урядової комісії з високих технологій і інновацій віце-прем'єр уряду Сергій Іванов.

При цьому Іванов відзначив, що досягнуті російськими ученими результати мають не чисто науковий, а прикладний характер.

"З деякими зразками я вже ознайомлений", - заявив Іванов.

Він підкреслив, що уряд приділяє даному напряму особливу увагу і буде, як і раніше, фінансувати дані розробки.

"Вітчизняні і зарубіжні військові експерти сходяться на думці, що їх застосування є одним з проривних напрямів розвитку систем озброєння, зв'язку, елементів екіпіровки військовослужбовців, засобів радіаційної, біологічної, хімічної розвідки і військової медицини", - відзначив Іванов.

"Комплексне використання нанотехнологій в оборонній промисловості здатне кардинально змінити характер ведення бойових дій і характер сучасної війни", - підкреслив віце-прем'єр Росії.

Він нагадав, що в грудні минулого року в Москві відбувся перший міжнародний форум щодо нанотехнологій, де відвідувачі змогли ознайомитися з передовими розробками в цій області, проте членів комісії попросили у своїх виступах враховувати секретність розробок і не говорити відкрито про деякі аспекти.

Читайте також:

ЄС вкладає кошти у нанотехнології

Електроштани витіснять зарядні пристрої

Нобелівську премію вручать за нанотехнології

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: