Росія причетна до кібератак на установи сюзників НАТО - Столтенберг

Дата публікації
Росія причетна до кібератак на установи сюзників НАТО - Столтенберг

Reuters

Атаки стали складнішими та значно інтенсивнішими, за ті, що здійснювались раніше.

Деякі союзники НАТО повідомили про причетність Росії до здійснення кібератак на їхні установи у Мережі. Про це заявив генеральний секретар Організації Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг, повідомляє УНІАН.

За його словами, кількість кібератак та кіберінцидентів різко зросла, до того ж вони були значно інтенсивнішими та складнішими за ті, що раніше здійснювались на країни-союзників Альянсу.

"Існує декілька повідомлень від різних союзників, що Росія має стосунок принаймні до багатьох таких атак", - заявив він.

За словами Столтенберга, у зв'язку з цим, НАТО посилює свою кібероборону та ділиться найкращими практиками із членами НАТО для зміцнення їхньої кібербезпеки.

Нагадаємо, раніше в ЦРУ заявили, що Росія навмисно здійснювала кібератаки під час виборчої гонки, щоб допомогти Дональду Трампу виграти вибори, а не для того, щоб підірвати довіру до виборчого процесу країни.

У розвідці встановили особистості тих, хто був тісно пов'язаний з російським урядом та зливав WikiLeaks тисячі повідомлень демократів, включаючи пошту голови передвиборної кампанії Гілларі Клінтон. 

Наступна публікація