Росія припинила транзит газу у Вірменію

В результаті зсуву грунту у високогір'ї Грузії пошкодилася ділянка магістрального газопроводу, що призвело до тимчасового перекриття транзиту газу до Вірменії.

Зсув грунту у високогірному Казбегському районі Грузії перервав транзит російського газу до Вірменії.  Про це повідомили  керівники Корпорації газу і нафти Грузії.

Зсув стався в прикордонному з Росією Казбегському районі між селами Кобі і Гудаурі. Через пошкодження ділянки магістрального газопроводу "тимчасово припинено транзит російського газу до Вірменії".

На місці пригоди вже працюють ремонтні групи. З Тбілісі в цей район спрямована додаткова техніка і фахівці "з метою прискорення робіт з ліквідації наслідків зсуву і відновлення роботи газопроводу".

Як повідомили представники корпорації, для відновлення роботи газопроводу знадобиться 2-3 дні. Вони відзначили, що "зсув у Казбегському районі і виведення з ладу цієї ділянки газопроводу не створив проблем газопостачання Вірменії та Грузії".

"У Вірменії є газосховище, яке дозволяє забезпечувати країну газом протягом місяця, а газопостачання Грузії в останні три роки практично повністю здійснюється за рахунок постачань газу з Азербайджану", - відзначили представники корпорації та представники міністерства енергетики Грузії.

Нагадаємо, що природні стихії вирували в Грузії також майже весь березень - зливиі і зсуви завдали величезної шкоди цілій низці районів цієї країни, доводилося евакуювати людей із зони стихійного лиха.

Читайте також:

Вірменія призупинила зближення з Туреччиною

Вірменія запропонувала Азербайджану укласти договір про незастосування сили

В результаті зсуву ґрунту в Китаї загинули 20 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: