Росія проти "Маршу миру"

МЗС Росії закликає Тбілісі відмовитися від запланованого на Цхінвалі "Маршу миру".

Південна Осетія
Архів
Подібні заходи в зоні грузино-осетинського конфлікту надзвичайно небезпечні в нинішній ситуації, - вважає МЗС Росії.
МЗС Росії закликає Тбілісі відмовитися від запланованого на Цхінвалі "Маршу миру". Про це йдеться в заяві російського зовнішньополітичного відомства.

"У Москві викликає серйозну заклопотаність інформація, що поступає, про запланований на найближчі дні, так званий, "Мирний марш осетин Грузії" на Цхінвалі. Подібні заходи в зоні грузино-осетинського конфлікту надзвичайно небезпечні в нинішній ситуації. МЗС Росії закликає Тбілісі відмовитися від безвідповідальних і злочинних ігор з вогнем. Вважаємо, що вагоме слово застереження співтовариства повинні сказати і міжнародні співтовариства, зокрема ОБСЄ, яка безпосередньо залучена в процес південно-осетинського врегулювання", - йдеться в повідомленні МЗС Росії.

Тбілісі планує напередодні проведення VI з'їзду осетинського народу, запланованого на 18-19 вересня, і святкування Дня Республіки Південна Осетія організувати, так званий, "Марш миру" в столиці невизнаної Республіки Південна Осетія Цхінвалі, в якому, як очікується, будуть задіяні громадяни Грузії осетинської національності.

"Марш миру" планується провести під гаслом "дружби, братерства і возз'єднання грузинського і південно-осетинського народів". Проте влада Південної Осетії побоюються, що "Марш миру" стане черговим "мирним мітингом", який планував провести в Цхінвалі Звіад Гамсахурдіа 23 листопада 1989 року. 

Тоді нібито мирна акція послужила початком озброєної агресії Грузії проти Південної Осетії і геноциду осетин.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: