Росія проведе 10 пусків балістичних ракет у 2011 році

На 2011-й рік заплановано проведення десяти різних пусків міжконтинентальних балістичних ракет.

Десять навчально-бойових та випробувальних пусків міжконтинентальних балістичних ракет планують здійснити у 2011 році Ракетні війська стратегічного призначення РФ.

"На 2011-й рік заплановано проведення десяти різних пусків міжконтинентальних балістичних ракет, у тому числі три пуски ракет РС-12М "Тополь", чотири пуски PC-18 і три пуски новітніх ракет з головною частиною РС-24", — заявив прес- секретар управління прес-служби та інформації Міноборони РФ із РВСП полковник Вадим Коваль.

Він зазначив, що випробувальні пуски проводяться в рамках дослідно-конструкторських робіт зі створення перспективних зразків ракетної техніки, а навчально-бойові пуски, як правило, поєднуються з відпрацюванням завдань продовження термінів експлуатації ракет, які стоять на бойовому чергуванні.

Коваль нагадав, що у 2010 році РВСН провели п'ять пусків міжконтинентальних балістичних ракет. У тому числі здійснено пуск ракети РС-20В "Воєвода" (за західною класифікацією "Сатана") з позиційного району Ясненської ракетної дивізії (Оренбурзька область) з метою підтвердження льотно-технічних характеристик ракети і продовження терміну експлуатації ракетного комплексу "Воєвода" до 23 років. Виконано також два пуски ракети РС-20Б (з космодрому Байконур і з позиційного району Ясненської дивізії) за конверсійною програмою "Дніпро" з супутнім виведенням на навколоземну орбіту космічних апаратів.

У 2010 році здійснено також два пуски ракет РС-12М "Тополь". У тому числі один — з космодрому Плесецьк (Архангельська область), другий — з полігону "Капустін Яр" з метою підтвердження стабільності основних льотно-технічних характеристик ракет цього класу в період продовжених термінів експлуатації, а також відпрацювання засобів вимірювання різного типу вимірювальних комплексів в інтересах Збройних сил РФ, чергового випробування бойового оснащення міжконтинентальних балістичних ракет.

Читайте також:

Росія і Казахстан створять єдину систему ППО

Витік секретної інформації: НАТО підготувало план захисту від Росії

Росія відпрацювала ядерний удар по Польщі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: