Росія проведе масштабну реформу Чорноморського флоту

Міноборони РФ розробило план реорганізації Чорноморського флоту: його об'єднають з Каспійською флотилією та інтегрують до Південного військового округу.

Міноборони Росії розробило план реформи Чорноморського флоту і Каспійської флотилії. Вони будуть перетворені на Оперативне командування морськими силами (ОКМС) у складі Південного військового округу.

"До 2012 року на основі Чорноморського флоту і Каспійської флотилії буде створено Оперативне командування морськими силами з його інтеграцією до складу Південного військового округу", - повідомило джерело в Головному штабі ВМФ.

За його словами, бригади ракетних катерів і кораблів охорони водного району ЧФ РФ з часом будуть зведені в одне з'єднання. Його дивізіони, що складаються з малих ракетних та протичовнових кораблів, а також морських тральщиків, будуть дислоковані в Криму та на Кавказькому узбережжі.

Радикальна реорганізація чекає і на 30-ту дивізію надводних кораблів ЧФ, яка базується в Севастополі.

Раніше повідомлялося, що в Південному військовому окрузі формується флотська складова, в штабі округу створюється військово-морське управління. З Севастополя до Ростова-на-Дону до кінця року будуть переведені 40 офіцерів-чорноморців. При цьому в штабі ЧФ залишаться служити не більше 80 офіцерів.

Напередодні реформу російських збройних сил похвалив глава Пентагону Роберт Гейтс. Він був вражений "масштабом перетворень" в російській армії.

"Я уважно спостерігаю за реформаторськими зусиллями міністра Анатолія Сердюкова. Мене вражає те, що масштаб і глибина проведених ним реформ збігаються з тим, що я намагаюся робити в США", - пояснив Гейтс.

Читайте також:

Україна ризикує залишитись без військового флоту

Росія модернізує армію, готуючись до контрудару по Грузії

Чорноморський флот Росії отримав нового командувача

Глава Пентагону: Росія - не загроза для нацбезпеки США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: