Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія провела навчання з перекидання морем бронетранспортерів

Війська відпрацювали вихід БТР на плав для висадки десанту на незнайому ділянку узбережжя.

Чорноморський флот РФ провів навчання з перекидання морем бронетранспортерів на тлі маневрів НАТО "Морський щит - 2019".

Про це повідомило російське агенство ТАСС.

"В ході навчань підрозділи морської піхоти ЧФ провели завантаження бронетранспортерів БТР-82АМ і особового складу на великий десантний корабель "Азов", виконали перехід в позиційний район, де відпрацювали вихід БТР на плав для висадки десанту на незнайому ділянку узбережжя", - сказано в повідомленні . 

Як уточнили в агентстві, в ході навчань великий ракетний катер "Волинь", малий ракетний катер "Р-60" і малий протичовновий корабель "Суздалец" в супроводі протидиверсійного катера "Кинель" посилили угруповання кораблів. "Планові заходи бойової підготовки відбуваються на тлі вчення об'єднаних військово-морських сил НАТО "Морський щит-2019", - уточнили в прес-службі. 

Навчання НАТО "Морський щит - 2019" відбуваються в Чорному морі від 9 по 13 квітня. У них задіяні кораблі і авіація США, Болгарії, Греції, Канади, Нідерландів, Румунії та Туреччини у взаємодії з представниками Збройних сил Грузії і України. 

ВідеоДо Одеси на навчання прибули судна турецького флоту

Це ракетний катер "Марті" та фрегат "Барбарос", який входить до другої групи мінних тралерів постійної готовності НАТО. До Одеси судна прибули на навчання "Блакитна батьківщина - 2019". Гості будуть в Одесі до 8 березня.

До Одеси на навчання прибули судна турецького флоту

Залиште свій коментар

Вибір редакції