Росія розкритикувала доклад США про демократію в світі

МЗС Росії вважає зауваження США щодо демократії в РФ втручанням у внутрішні справи родини та перешкоджанням курсу на "перезавантаження".

МЗС Росії піддав критиці щорічну доповідь Держдепартаменту США про підтримку демократії в світі.

У коментарі російського зовнішньополітичного відомства, зокрема, говориться, що стосовно ситуації в Росії використаний традиційний набір тез про "ерозії" демократії.

З точки зору російських дипломатів, доповідь не відповідає курсу на "перезавантаження" відносин і містить "суб'єктивістські судження з приводу того, що відбувається в Росії, висловлювані окремими керівниками Адміністрації США і побудовані на подвійних стандартах".

У заяві міністерства також мовиться, що наведений у доповіді "перелік" добрих справ "Адміністрації США на благо росіян" межує з втручанням у внутрішню політику РФ.

МЗС зазначає, що відкритий для конструктивного і взаємошанобливого діалогу з приводу випадків порушення прав людини, але не для моралей і повчань, як Росії слід будувати "справжню демократію".

Нагадаємо, що раніше після закінчення переговорів у рамках саміту АТЕС президент США Барак Обама заявив, що "перезавантаження" відносин з Росією спрацювало.

"Кнопка" "перезавантаження" спрацювала ", - додав президент США. Мєдвєдєв у свою чергу зазначив, що переговори з Обамою пройшли "у товариській обстановці".

Читайте також:

Росія має вдвічі потужніший ядерний арсенал за США

Російське телебачення показало розгромний фільм про Лукашенка

Путін порадив Саакашвілі не розраховувати на США і процитував Інтернаціонал

"Російські шпигуни" у США полювали на Гіларі Клінтон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: