Росія розмістила в Абхазії ракетні комплекси С-300

Росія розмістила в Абхазії комплекси С-300, завданням яких є "знищення будь-яких літальних апаратів, які вторглися на цю територію, з якою б метою вони не летіли".

Росія розмістила на території Абхазії зенітні ракетні системи С-300, а на території Південної Осетії – інші військові засоби системи протиповітряної оборони.

"Завдання цих засобів ППО не тільки прикриття територій Абхазії і Південної Осетії, але і запобігання порушень державних кордонів у повітряному просторі", - повідомив головком ВПС Росії генерал-полковник Олександр Зелін.

Він наголосив, що також завданням ракет є "знищення будь-яких літальних апаратів, які вторглися на цю територію, з якою б метою вони не летіли".

Зенітно-ракетні комплекси С-300 - середнього радіусу дії, вони призначені для протиповітряної оборони промислових і адміністративних об'єктів, військових баз і пунктів управління. Дальність ураження цілі - до 150 км.

Нагадаємо, 5 квітня президент РФ Дмитро Мєдвєдєв підписав закон про ратифікацію угоди з Абхазією про спільні зусилля з охорони кордону. Документи також визначають статус та умови перебування в Абхазії російських прикордонних органів федеральної служби безпеки.

Як повідомлялося, до кінця 2010 року Росія планує повністю добудувати свої військові бази в Абхазії і Південній Осетії.

Читайте також:

Мєдвєдєв відвідав Абхазію в річницю конфлікту з Грузією

Євросоюз підтримав плани Грузії щодо Абхазії та Південної Осетії

Саакашвілі запропонував Росії переговори про "деокупацію"

Росія планує розмістити свої ракети в країнах СНД

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: