Росія розповіла, куди поділися записи з радарів Смоленського аеродрому

Росіяни пояснили полякам, що касета заїла, і немає жодного запису. Поляки не впевнені в тому, що росіяни говорять правду.

Представник Польщі у Міждержавній авіаційної комісії Едмунт Кліх на телеканалі Polsat заявив, що російська влада пояснює відсутність записів радарів Смоленського аеродрому, які фіксували момент посадки польського урядового літака 10 квітня 2010 року, "зіпсованою касетою".

"Пояснення росіян таке, що касета заїла, і немає жодного запису", — сказав він.

Кліх відзначив, що польська сторона не впевнена в тому, що росіяни говорять правду у цій справі.

"Ми маємо певні сумніви, що росіяни говорять правду щодо того, мають записи чи ні, тому що диспетчери у своїх свідченнях говорили, що реєстратори були справними перед польотом", — зазначив він.

Нагадаємо, минулого тижня польський телеканал TVN24 із посиланням на власні джерела інформував про те, що в Росії нібито зникли записи з радарів Смоленського аеродрому, які фіксували момент посадки літака президента Польщі Леха Качинського 10 квітня.

Кліх, який представляє Польщу в МАК і веде розслідування причин Смоленської катастрофи, підтвердив, що поляки — не дивлячись на неодноразові прохання — не отримали від росіян цих записів.

У грудні глава польського уряду Дональд Туск назвав "неприйнятним" підготовлений МАК рапорт причин Смоленської катастрофи, а польська комісія направила майже 150 сторінок зауважень до 210-сторінкового документа росіян.

Читайте також:

Прем'єр Польщі назвав винних у трагедії під Смоленськом

Польща не довіряє Росії і підготує свою доповідь щодо авіакатастрофи під Смоленськом

Поляки запідозрили, що Росія підсунула їм фальшиві останки Качинських

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: