Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія розробила кампанію впливу на президентські вибори в Мексиці - радник Трампа

У Білому домі стурбовані такими діями Кремля.

Російський уряд впровадив кампанію впливу на президентських виборах в Мексиці 2018 року, заявив високопоставлений представник Білого дому - радник з питань національної безпеки Герберт Макмастер.

Про це повідомляє Reuters.

"Ми бачили, що це справді великі зусилля, спрямовані на поляризацію демократичних суспільств та спільнот в цих суспільствах один проти одного", - заявив Макмастер у ролику від 15 грудня, який був розміщений на Twitter репортером з мексиканської щоденної газети Reforma в суботу.

"Ви вже бачили, по суті, початкові ознаки цього в президентській кампанії в Мексиці", - сказав Макмастер, колишній генерал армії. Він не роз'яснив, як саме Росія прагне вплинути на вибори.

Високопоставлений державний помічник президента Дональда Трампа додав, що американський уряд стурбований використанням передових кібер-інструментів для пропаганди та дезінформації.

Як відомо, Кремль неодноразово заперечував звинувачення американських розвідників у втручання в вибори в інших державах.

У липні цього року Мексика обере нового президента. За даними соціологічних опитувань, лідером на президентських змаганнях є колишній мер міста Мехіко Андрес Мануел Лопез Обрадор. деякі аналітики називають його фаворитом Кремля.

І Китай, і Росія посилюють інтерес до Латинської Америки, оскільки Сполучені Штати обрали більш протекціоністську позицію і майбутнє угоди про вільну торгівлю в Північній Америці виглядає невизначеним.

Нагадаємо, раніше у Facebook виявили низку рекламних повідомлень, які пов'язані із РФ і могли стосуватися впливу Кремля на вибори в  США. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції