АвтоВАЗ розробляє найдешевший автомобіль

Нові "антикризові" машини коштуватимуть близько 50 тисяч гривень.

Російський завод "АвтоВАЗ" розробляє наддешевий автомобіль, ціна якого складе менше 200 тисяч рублів (близько 46 тисяч грн).

Нова модель базуватиметься на платформі Lada Kalina, при цьому автомобіль отримає нові кузов, інтер'єр і компонентну базу. На заводі вже придумали, як вписати вартість автомобіля в 200 тисяч рублів.

Співробітники підприємства намагаються понизити ціну ще на 10% – до 180 тисяч рублів ( близько 41 тисячі грн). Досягти цього передбачається за рахунок спрощення конструкції машини, використання дешевших матеріалів інтер'єру, кріплень і тому подібне.

Обсяг виробництва доки не визначений. Передбачається, що автомобіль замінить частину "класики" (вартістю від 161 436 рублів (37 228 грн)) і все сімейство Samara (від 228.017 рублів (52 583 грн). Зараз підприємство випускає по 220 тисяч авто кожного з цих сімейств на рік.

За словами співробітників "АвтоВАЗу", головне завдання підприємства – зробити модель дешевше Samara. Така машина була б дуже до речі в кризу, коли зберігається попит на дешеві автомобілі, але на сертифікацію, розміщення замовлень у постачальників і підготовку виробництва піде не менше півтора років, до того ж сама розробка ще не завершена.

Як очікується, в продаж новий автомобіль надійде не раніше 2011 року, повідомив топ-менеджер заводу. За його словами, вартість проекту невелика – до 100 млн доларів (770 млн грн).

Читайте також:

Автострахування доводить страхові компанії до зубожіння

Українці пересідають на машини з перебитими номерами

Toyota відкликає майже 260 тис. китайських Camry

Volkswagen готується поглинути Porsche

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: