Росія розробляє нові автомати Калашникова

Половина всіх автоматів Калашникова у світі є контрафактними. Росія розпочала боротися з незаконним виробництвом, а паралельно - створювати нову зброю.

Російські зброярі розробляють нові автомати Калашникова, які замінять стрілецьку зброю 100-ї серії.

"У автомата Калашникова гарне майбутнє. У нас є інші зразки, тому автомати 100-ї серії ми продаємо за ліцензією на експорт", - розповів генеральний директор "Рособоронекспорта" Анатолій Ісайкін.

Водночас представник концерну "Іжмаш" повідомив, що нове покоління стрілецької зброї в плані ефективності застосування відрізнятиметься від попереднього на 40−50%.

"Ми сподіваємося, що протягом півтора-двох років перші зразки такої зброї будуть вироблені на заводах "Іжмаша", і потім вони будуть взяті на озброєння", - сказав він.

Наразі, за даними "Рособоронекспорта", половина усіх АК у світі є контрафактними.

"Всього у світі налічується близько 100 мільйонів автоматів Калашникова, з яких половина є контрафактом, тобто вони вироблені без ліцензії, без патенту і правової угоди", - зазначив Ісайкін.

Він повідомив, що більше 15 держав, зокрема Болгарія, Румунія, Єгипет і Китай, виробляють автомати за простроченими ліцензіями або взагалі без них.

"Навіть у Америці випускаються ці автомати, при тому що ця країна ніколи не отримувала ліцензії на їх виробництво", - підкреслив експерт.

Одним з методів боротьби з контрафактом глава "Рособоронекспорта" вважає укладення угод про захист інтелектуальної власності на продукцію стрілецької зброї системи Калашникова. Наразі, за його словами, Росія домагається укладення такої угоди з Китаєм.

Читайте також:

В Афганістані через вибори удвічі подорожчали автомати Калашникова

В Росії зупинив виробництво завод, що випускає автомати Калашникова

Росія створила супер-зброю, здатну зупиняти танки та літаки

Нова військова доктрина Росії дозволяє превентивний ядерний удар

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: