Росія розсекретила зовнішній вигляд винищувача п'ятого покоління

Російська компанія "Сухой" нарешті показала, як виглядає ПАК ФА, але технічні характеристики залишаються таємницею.

Російська компанія "Сухой" показала зовнішній вигляд перспективного винищувача п'ятого покоління ПАК ФА, відомого також як Т-50 і виріб 701.

Це відбулося незабаром після того, як відбувся перший політ літака на аеродромі Комсомольська-на-Амурі авіаційного виробничого об'єднання.

Як повідомлялося, перше льотне випробування винищувача пройшло успішно.

Як видно на знімку, літак побудований за нормальною аеродинамічною схемою.

Мотогондоли з двигунами рознесені відносно один одного, а повітрозабірники розташовані під фюзеляжем. Крило має трикутну форму, яка дозволяє домогтися збільшення маневреності літака на надзвукових швидкостях. Два суцільноповоротні кіля дещо відхилені назовні від повздовжньої осі.

Технічні характеристики перспективного винищувача поки не розсекречені. Імовірно, літак буде здатний розвивати швидкість до 2,6 тисячі кілометрів на годину і здійснювати перельоти на відстань до 5,5 тисячі кілометрів.

На ПАК ФА можуть бути встановлені десять точок підвіски в закритих бомбовідсіках і ще два додаткових зовнішніх пілона. Імовірно, винищувач буде озброєний однією або двома 30-міліметровими гарматами.

ПАК ФА виконаний із застосуванням технології стелс, яка дозволить знизити помітність винищувача в оптичному, інфрачервоному і радіолокаційному діапазонах хвиль. Літак також буде відрізнятися надманевруванням і зможе здійснювати зліт і посадку на злітно-посадочних смугах довжиною 300-400 метрів.

Читайте також:

Російський винищувач п'ятого покоління здійснив свій перший політ

Росія випробувала винищувач п'ятого покоління

Перший російський винищувач 5-го покоління не злетів з аеродрому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: