Росія розширить військову присутність у світовому океані

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв поділився планами розвитку військово-морського флоту. Криза військовим закупівлям Москви не завадить.

Росія планує розширити військово-морську присутність у світовому океані, заявив президент РФ Дмитро Мєдвєдєв на зустрічі з екіпажем крейсера "Варяг".

Він повідомив, що є програма розвитку військово-морського флоту, і вже наступного року будуть зроблені певні кроки для її реалізації.

"Так, розширення військово-морської присутності планується. Росія може вважатися повноцінною військово-морською державою, тільки якщо у неї є повноцінний флот, який вирішує навчальні і бойові задачі", - сказав Мєдвєдєв, відповідаючи на питання одного з моряків.

"Для того, щоб ми були присутні в різних регіонах, нам потрібно бути підготовленими і боєздатними", - додав він.

Мєдвєдєв також зізнався, що криза безумовно вплине на військові закупівлі в РФ, але цей вплив буде мінімальним.

"Якщо я скажу, що криза жодним чином не вплине на військові закупівлі, то обдурю вас: звичайно, вона впливає на все, і наші фінансові можливості дещо зменшилися. Але вплив на військову складову буде абсолютно мінімальним. Практично всі позиції збережені - і за стратегічною складовою, і за іншими", - підкреслив російський президент.

Нагадаємо, що окрім океана Росію також цікавить і космос. Минулого тижня четвертим основним вектором розвитку Росії Дмитро Мєдвєдєв назвав ядерний сектор. Він пообіцяв створити ядерний двигун для польотів на інші планети, а також повідомив, що Росія вже до 2014 року збирається розробити реактори та ядерне паливо нового покоління.

Читайте також:

Мєдвєдєв пообіцяв створити ядерний двигун для польотів на інші планети

В Абхазію прибули російські підводні човни

Російська армія візьме на озброєння надувну техніку

Мєдвєдєв розповів, коли Росія використає армію за кордоном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: