Росія скасує перехід на літній час

"Єдина Росія" має намір у квітні внести на розгляд проект закону про скасування у РФ традиційного щорічного "переведення годинників".

Фракція провладної "Єдиної Росії" пообіцяла найближчими місяцями внести до Держдуми законопроект про скасування переходу на літній час.

"За результатами "круглого столу" ми займемося розробкою законопроекту, щоб він увійшов до порядку весняної сесії Держдуми в 2011 році" , - повідомив заступник голови президії генради партії Юрій Шувалов.

За його словами, законопроект буде готовий до внесення до квітня.

Нагадаємо, у Росії (як і в Україні) перехід на літній час здійснюється в останню неділю березня. У цей день о другій годині ночі стрілки переводяться на годину вперед. Перехід на "зимовий" час здійснюється в останню неділю жовтня.

Загалом різним часом влітку та взимку користуються 76 зі 192 країн світу. Відмовилися від переведення стрілок Японія, Китай, Індія, Сінгапур, Узбекистан, Таджикистан, Туркменістан, Грузія, Казахстан, Киргизія. Також зміною часу не користуються багато країн, розташованих поблизу екватора, наприклад, у Африці стрілки переводять лише три країни - Єгипет, Туніс і Намібія.

Читайте також:

Перехід на літній час веде до зростання самогубств

В Росії вирішили поховати останки Леніна

Американці знайшли панацею від стресу

Жириновський вважає перехід на літній час змовою проти росіян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: