Росія спростовує виявлення Arctic Sea

Arctic Sea так і не знайдено. Різні джерела дають різну інформацію. Одне відомо точно, за підрахунками експертів на суховантажі сьогодні закінчується паливо.

Таємниця Arctic Sea все ще не розкрита. З різних джерел продовжує поступати суперечлива інформація про долю фінського суховантажу Arctic Sea, що йшов під прапором Мальти до Алжіру з вантажем дерева і російським екіпажем на борту.

Посол Росії на островах Кабо-Верде Олександр Карпушин спростував інформацію, згідно якої судно було знайдене в 400 морських милях на північ від острова Сан-Вісенті.

У свою чергу постійний представник РФ при NATO Дмитро Рогозін заявив, що не має права повідомляти подробиці про судно і що ситуація навколо суховантажа складається досить драматично.

Французькі ЗМІ повідомляють, що у пошуках беруть участь сили північно-атлантичного альянсу, проте в штабі NATO спростовують інформацію. Влада Португалії спростувала інформацію, згідно якої літак португальських ВВС упізнав Arctic Sea.

Головний редактор видання "Морський бюлетень - Совфрахт" Михайло Войтенко відзначає, що інформація про виявлення судна в 400 морських милях на північ від Кабо-Верде звучить безглуздо, оскільки у такому разі судно повинне знаходитися менш, ніж в двохстах милях від Канарських островів, що належать Іспанії.

Відзначимо також, що раніше з'являлися чутки, що Arctic Sea заходив в іспанський порт Сан-Себастьян, а пізніше - що судно пройшло Гібралтарську протоку. Проте ці чутки не знайшли підтвердження.

Також залишається невідомим, коли востаннє судно виходило на зв'язок. Згідно основної версії, останній сеанс зв'язку був біля берегів Швеції. Вчора газета Daily Telegraph з посиланням на співробітника Єврокомісії стверджувала, що недавно радіосигнали судна були спіймані біля берегів Португалії. Крім того, шведська поліція не виключає, що біля берегів Швеції представники берегової охорони спілкувалися по радіозв'язку з викрадачами судна, а не членами команди.

Нагадаємо, 24 липня в Балтійському морі на Arctic Sea був вчинений  дивний напад. Декілька озброєних чоловіків в масках, наблизившися до судна на надувному човні, піднялися на борт, заявивши, що є співробітниками шведської поліції.

Невідомі, побивши і зв'язавши моряків протягом 12-ти годин обшукували судно, після чого покинули корабель, не узявши ні речей, ні цінностей, а судно продовжило свій шлях в порт призначення - алжірську Беджайю.

Поліцейське управління Швеції (Rikspolisstyrelsen), що дотепер веде розслідування даного інциденту, заявило, що нальотчики не мають ніякого відношення до поліції.

В кінці липня судно повинне було пройти через Гибралтарську протоку, проте так і не появилося. Згідно підрахункам експертів, сьогодні у судна повинно було закінчитися паливо.

Читайте також:

Суховантаж Arctic Sea знайшла берегова охорона Кабо-Верде

НАТО знайшло суховантаж Arctic Sea біля островів Зеленого Мису

Суховантаж Arctic Sea був захоплений піратами в європейських водах

В Атлантиці зникло судно з росіянами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: