Росія створила боєголовки, які вб'ють американську систему ПРО

Ця розробка поставить крапку на всіх розмовах Росії щодо боротьби з неіснуючою системою протиракетної оборони передбачуваного супротивника.

Розроблене в Росії нове ядерне бойове оснащення міжконтинентальних балістичних ракет зможе подолати всі існуючі і перспективні системи протиракетної оборони, такі як американська ПРО.

Про це заявив генеральний конструктор Московського інституту теплотехніки (МІТ) Росії Юрій Соломонов.

За його словами, ця розробка "поставить взагалі крапку на всіх розмовах щодо боротьби з неіснуючою системою протиракетної оборони передбачуваного супротивника".

"У 2010 році ми провели унікальну роботу, що дозволила зробити принципово новий крок у створенні нового типу бойового оснащення, яке є результатом інтегрування бойового оснащення балістичного типу з індивідуальними засобами його розведення замість, так званого,"автобуса "на бойових ракетах", - сказав Соломонов.

Він пояснив, що тепер "ракета, як єдине ціле, практично, перестає існувати після закінчення роботи останньої маршової щаблі".

"Як відомо, існуюча ракета має величезну ділянку розведення бойових блоків для того, щоб мати певні можливості ураження в разі застосування головної частини однієї ракети кількох цілей, віддалених на значну один від одного відстань", - сказав генконструктор.

За його словами, "тепер завдання полягає в тому, щоб ця ідея була адаптована до вже існуючих ракет і ракетних комплексів". "Це сама по собі непроста робота, вона потребує декількох років", - сказав Соломонов.

За його словами, нове ядерне бойове оснащення російських міжконтинентальних балістичних ракет має успішно протистояти і американській ПРО, яку в Кремлі вважають спрямованою проти Росії. У відповідь на плани США розмістити ПРО в Європі - у Москві пригрозили розмістити ракети "Іскандер" на території Калінінградської області.

У той же час повідомлялося, що незважаючи на свою ворожнечу, хвалена американська система не працює. Зокрема в 2008 році в доповіді Пентагону говорилося, що американська система ПРО вже обійшлася США в 100 млрд доларів, але американське військове відомство стикається з проблемами при запуску навчальних цілей.

Нагадаємо, в листопаді командувач РВСП генерал-лейтенант Сергій Каракаєв повідомив, що на озброєння російської армії вступив мобільний ракетний комплекс РС-24 Ярс з головною частиною, який, за словами військових, підвищить можливості Ракетних військ з подолання систем протиракетної оборони (ПРО).

У грудні голова Міноборони РФ Анатолій Сердюков заявив, що Росія у разі невдачі на переговорах зі створення єдиної європейської протиракетної оборони прийматиме контрзаходи щодо її подолання.

Читайте також:

В Ізраїлі система ПРО діятиме через sms: "Увага, ракета падає тобі на голову!"

Нова система ПРО США буде дорогою і неефективною

Американці запустили секретний супутник, який шпигуватиме за КНДР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: