Росія створила ліки від свинячого грипу

У разі потреби Росія зможе створити до 50 мільйонів доз вакцини проти нового грипу, що дозволить прищепити 40% населення.

Головний державний санітарний лікар Росії Геннадій Оніщенко заявив, що в Росії виробляються препарати, які можуть допомогти в боротьбі з новим вірусом грипу А/H1N1, відомим як "свинячий грип".

Таким чином, Оніщенко спростував заяви Всесвітньої організації охорони здоров’я про те, що від цієї хвороби ефективні лише два препарати.

"Перші спостереження, які ми зробили за результатами контролю за чутливістю вірусу, дають нам обнадійливі дані. Велика лінійка антиретровірусних препаратів, що випускаються, у тому числі, що виробляються в нашій країні, мають чималу чутливість для цього вірусу", - сказав Оніщенко.

Таким чином, позиція ВООЗ, яка раніше заявляла, що проти нового вірусу ефективні лише два препарати, - "Таміфлю" і "Реленза", не обґрунтована, сказав Оніщенко.

"Ми можемо констатувати, що наша країна досить незалежна від імпорту", - заявив він.

Оніщенко також повідомив, що зараз провідні наукові центри Росії працюють зі штамами нового вірусу, як отриманими із США (два штами), так і виділеними у двох хворих росіян.

"Фахівці вирощують вірус і проводять дослідження на предмет чутливості до препаратів, які є в РФ", - сказав Оніщенко.

За його словами, у разі потреби Росія зможе створити до 50 мільйонів доз вакцини проти нового грипу, що дозволить прищепити 40% населення. Такий обсяг вакцинації буде проведено в разі розвитку пандемії грипу.

За даними Оніщенка, при лабораторних дослідженнях вірус показав чутливість до таких традиційних протигрипозних засобів, як арбідол, ремантадин, циклоферон і інтерферон-альфа.

Читайте також:

Для боротьби зі свинячим грипом на Закарпатті свиням дають горілку

Корейці створили вакцину проти свинячого грипу

Естонські медики відмовилися лікувати жінку з підозрою на новий грип

В Росії відбирають добровольців, готових інфікуватися грипом A/H1N1

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: