Росія створила супер-зброю, здатну зупиняти танки та літаки

Вчені розробили невеликий пристрій, який за одну секунду може вивести з ладу всю електроніку в радіусі кілометру.

Російські вчені створили пристрій розміром з невелику валізку, який здатен миттєво виводити з ладу всі електронні компоненти систем озброєнь супротивника.

Супер-зброя може на відстані зупиняти танки, збивати з курсу винищувачі, підривати радіокеровані міни. Вона здатна лише за 1 секунду повністю вивести з ладу всі електронні компоненти супротивника - в тому числі локатори, прилади нічного бачення, електронні приціли, мобільні засоби зв'язку, а також приймачі супутникової навігації GPS.

Щоправда, як розповів академік Російської академії наук Володимир Фортов, буде локально виведена з ладу не тільки апаратура супротивника, але і всі електронні пристрої мирних мешканців.

"Але коли війна вже почалася - перемога важливіша", - зазначив він.

За словами вченого, в основу дії супер-зброї покладене радіовипромінювання.

"Наразі всі системи озброєння оснащені радіоелектронними компонентами. Якщо у вас є потужне і компактне джерело радіовипромінювання – а потужне, за нашими уявленнями, це один гігават (Гвт), то всю електроніку супротивника можна одноразово вивести з ладу", - пояснив академік.

Але є в арсеналі науковців і пристрої, що відключають електронне устаткування на короткий час, - на 20 хвилин, наприклад, під час проведення спецоперацій.

Створений росіянами пристрій розміром з невеликий портфель і має потужність в один Гвт. Для порівняння: Гвт енергії - це дві черги "Дніпрогес", або один Чорнобильський реактор.

Читайте також:

Новий бойовий робот США буде харчуватися трупами

Росія збирається відмовитися від ядерної зброї

У США успішно випробували лазерну гармату, встановлену на літаку

Росія втратила позиції на ринку зброї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: