Росія створить "проривну" балістичну ракету до 2013 року

Російські фахівці створюють нову рідинну міжконтинентальну балістичну ракету, яка прориватиме "всі існуючі і перспективні системи ПРО".

Для Ракетних військ стратегічного призначення Росії до 2013 року буде розроблено нову бойову ракетну систему.

Як повідомив генеральний конструктор балістичних ракет "Булава" і "Тополь-М" Юрій Соломонов, "є рішення, узгоджені з міністерством оборони", які "істотно підвищують засоби бойового управління та зв'язку".

Інших подробиць про перспективну систему Соломонов не розповів.

Раніше стало відомо, що в рамках держпрограми озброєнь на 2011-2020 роки обсягом 19 трильйонів рублів ведеться створення нової рідинної міжконтинентальної балістичної ракети, яка повинна буде замінити застарілі РС-20 (Р-36М, SS-18) і РС-18 (УР- 100Н УТТХ, SS-19).

За словами першого заступника міністра оборони Росії Володимира Поповкіна, військове відомство замовило розробку ракети з десятьма бойовими блоками індивідуального наведення. У 2009 році командувач РВСН Андрій Швайченко заявив, що ракета буде створена до кінця 2016 року.

У середині грудня 2010 генеральний директор "Корпорації Рособщемаш" Артур Усенков заявив, що нова ракета буде здатна проривати будь-які існуючі і перспективні системи протиракетної оборони.

Як зазначив Соломонов, американська система протиракетної оборони зараз не здатна збивати балістичні ракети, що летять зі швидкістю десять кілометрів на секунду. "Це завдання технічно не можна вирішити", - заявив він.

Інші технічні характеристики перспективної російської ракети поки невідомі.

Читайте також:

Росія створить безпілотний ядерний бомбардувальник-невидимку

Янукович готує українську "оборонку" до об'єднання з російською

WikiLeaks: американська система ПРО беззахисна перед російськими ракетами

14-й запуск російської ракети "Булава" виявився успішним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: