Росія та Китай очолили "чорний список" США

Згідно звіту торгової палати США, Росія, яка за 2009 рік нанесла США збитків майже на 2 млрд доларів, є лідером серед порушників інтелуктальних прав американських компаній.

Торгова палата США в п'ятницю, 30 квітня, опублікувала щорічний звіт про порушення інтелектуальних прав американських компаній. Список країн, де найгірше виробники захищені від піратів, тринадцятий рік поспіль очолила Росія.

У "чорний список" країн, де порушуються права на інтелектуальну власність американських компаній, також увійшли Алжир, Аргентина, Венесуела, Індія, Індонезія, Канада, Китай, Пакістан, Таїланд і Чилі.

Загальний збиток американський компаній від порушення їхніх прав на інтелектуальну власність у 2009 році склав 15,8 мільярдів доларів. З цієї суми більше 3,5 мільярдів доларів припало на китайських піратів, 1,9 мільярда - на російських, 1,5 мільярда - на індійських.

Зазначимо, включення до "чорного списку" не призводить до відповідних санкцій, а є формою морального осуду.

Помічник торгового представника США з питань інтелектуальної власності Стен Маккой, коментуючи звіт, зазначив, що "виконання Росією двосторонніх угод щодо захисту інтелектуальної власності є важливою умовою її вступу до Світової організації торгівлі".

Маккой також підкреслив, що РФ слід активізувати виконання взятих на себе зобов'язань у боротьбі з піратством, домовленість про яку була досягнута в 2006 році.

Читайте також:

У Путіна пояснили, навіщо їм шлюб "Газпрому" і "Нафтогазу"

Зурабов: якщо Київ відмовиться від угоди по ЧФ, то отримає мільярдний держборг

Жириновський: України ніколи не було

Путін обнулив мито на газ для України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: