Росія та НАТО поновили військову співпрацю

Після засідання Ради Росія-НАТО на острові Корфу Москва поновила військову співпрацю з країнами Альянсу, припинену майже рік тому.

Росія та НАТО відновлюють військові контакти, заморожені після серпневих подій в Південній Осетії.

Як повідомив у суботу, 27 червня, генеральний секретар альянсу Яап де Хооп Схеффер, розбіжності між Москвою та НАТО щодо Грузії зберігаються. Утім, підкреслив генсек, НАТО та Росія потрібні один одному.

Заява була зроблена після засідання Ради Росія-НАТО, яке пройшло на грецькому острові Корфу.

Схеффер назвав засідання "хорошим і конструктивним". Він також повідомив, що жодні документи на зустрічі не ухвалювалися.

Нагадаємо, РФ і НАТО припинили співпрацю після війни в Південній Осетії в серпні 2008 року. Країни альянсу звинуватили Росію в непропорційному застосуванні сили, і з вересня 2008 двосторонні контакти були припинені.

Представники як Росії, так і НАТО неодноразово заявляли про швидке відновлення співпраці. Але заплановане на травень засідання РФ-НАТО зірвалося. Москва заявила, що "в результаті хамського демаршу альянсу відносно російських дипломатів" і неадекватних дій в плані навчань в Грузії", альянс не готовий до відновлення політичного діалогу з РФ.

Читайте також:

Росія заборонила НАТО наближатися до своїх кордонів

НАТО не захистить Україну в разі її війни з Росією

Росія створює в Центральній Азії аналог НАТО

Рогозін вважає розширення НАТО неможливим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: