Росія: у Грузії зараз більше солдатів, ніж до війни

За даними російського генштабу, Грузія збільшили кількість своїх військово службовців на 4 тисячі у порівнянні з серпнем минулого року.

Чисельність збройних сил Грузії зараз перевищує ту, що була перед початком збройного конфлікту в Південній Осетії.

Про це повідомив заступник начальника російського генштабу Анатолій Ноговіцин.

За його словами, зараз в Грузії під рушницею 36 тис. військовослужбовців. До початку конфлікту річної давнини у неї було 32 тис.

Ноговіцин також відкинув претензії міжнародної незалежної комісії з розслідування серпневого конфлікту на Кавказі до Росії в непропорційному застосуванні військової сили.

"Таке трактування некоректне. Серйозних звинувачень нам не пред'явлено, крім цього неясного формулювання ", - заявив генерал-полковник.

"У ході дискусій я весь час висував тезу: у нас пропорційність дій порівнюється із застосуванням бойових потенціалів сторін, і з ним погоджуються як військові, так і цивільні експерти", - зазначив представник Генштабу.

У зв'язку з цим він повідомив, що Грузія, порушуючи взяті на себе зобов'язання, створила чотирьохтисячний угруповання для нападу на російських миротворців у Південній Осетії.

"Такі дії грузинської сторони були явно неадекватні. Позиція Російської Федерації полягає в тому, що її дії були абсолютно пропорційні, вона дуже стійка і юридично вивірена", - підкреслив Ноговіцин.

За результатами майже десятимісячного розслідування конфлікту в Південній Осетії європейська комісія заявила, що війну почала Грузія після провокацій з боку РФ. Комісія ЄС з розслідування причин війни між Росією та Грузією у серпні 2008 року стверджує, що відповідальність поділена між двома сторонами. За даними джерела в комісії, "доповідь містить дуже чіткі і визначені відповіді на запитання щодо того, що сталося".

Читайте також:

Грузія заявила про обстріли кордону з Абхазією

Франція звинуватила Росію в порушенні угоди по Грузії

Рада Європи засудила Росію за війну в Грузії

ЄС: війну почала Грузія після провокацій Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: