Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія у відповідь США ввела додаткове мито на американські товари

Мито стосуватиметься товарів, аналоги яких виготовляються в РФ.

Росія ввела додаткове мито на низку американських товарів у відповідь на подібні дії Штатів.

Про це повідомляє BBC.

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову про мито у розмірі від 25% до 40% на низку товарів США, аналоги яких виготовляються у РФ. Такі дії введені як компенсація мит Сполучених Штатів.

"Збиток від американських торгових обмежень для російських експортерів оцінюється в 537,6 млн доларів. Це обсяг додаткових мит, які російські постачальники повинні платити в США. Підвищення наших мит на цьому етапі дозволить компенсувати тільки частину збитку - 87,6 млн доларів. Це компенсація, на яку, за правилами СОТ, Росія зараз має право", - сказав міністр економіки Росії Максим Орєшкін.

Митами обкладатимуться такі товари, як деякі види будівельно-дорожньої техніки, нафтогазове обладнання, інструменти для обробки металів і для буріння гірських пород. Також мито вводиться на оптоволокно. 

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп підписав указ про введення мита в 25% на імпортну сталь і 10% на алюміній. Згодом Китай заявив, що США розв'язали найбільшу в світі торгівельну війну і ввів дзеркальні мита у відповідь Вашингтону. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції