Росія увійшла до переліку країн, які утискають свободу віросповідання

Країни, представлені у списку Конгресу США, можуть бути піддані державним санкціям.

Американська Комісія з нагляду за свободою віросповідання в інших країнах, підтримувана Конгресом США, розмістила Росію в переліку країн, в яких свобода віросповідання знаходиться під загрозою.

У звіті комісії говориться про те, що останнім часом права російських громадян на свободу віросповідання та виправлення релігійних обрядів значно зменшилися. Це в основному стосується прихильників ісламу та "нетрадиційних конфесій".

Крім того, у звіті повідомляється про створення нового відділу в Міністерстві юстиції, котрому дані "безпрецедентні повноваження з нагляду та контролю за релігійними групами".

"Особливий список", який веде Комісія з нагляду за свободою віросповідання в інших країнах, являє собою перелік країн, в яких, на думку комісії, утискаються права громадян на свободу віросповідання.

Причинами цього можуть бути гоніння уряду на релігійні групи, небажання влади зупинити зіткнення за релігійною ознакою тощо.

Цей список надається Конгресу США з рекомендаціями, що стосуються введення державних санкцій. Остаточне рішення про застосування санкцій застосовує Держдепартамент США.

Наразі окрім Росії в "особливому списку" знаходяться Туреччина, Нігерія, Лаос, Сомалі, Таджикистан, Венесуела, Афганістан, Білорусія, Куба, Єгипет, М'янма, Китай, Ерітрея, Іран, Ірак, Північна Корея, Пакистан, Саудівська Аравія, Судан, Туркменістан, Узбекистан та В’єтнам.

Нагадаємо, в Україні, згідно соцопитувань, майже 90% українців є віруючими. При цьому 62% українців вважають себе православними, 6% - греко-католиками, та 27% відносять себе до інших конфесій.

Читайте також:

В ТОП-100 найвпливовіших людей світу увійшов керівник "Газпрому"

В США через свинячий грип закрито 300 шкіл

У Британії діти ходитимуть до школи з чотирьох років

Chrysler заявив про своє банкротство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: