Росія увійшла до трійки світових лідерів з кризового обвалу ВВП

Гірше справи йдуть тільки у Туреччині, де ВВП знизився на 14,2 відсотка.

Економіка Росії зайняла друге місце в рейтингу країн, які найбільше постраждали від економічної кризи. До такого висновку прийшли в німецькому DekaBank, порівнявши максимальний квартальний ріст ВВП в 30 країнах світу до настання рецесії з максимальним квартальних падінням під час рецесії, пише газета Welt.

У Росії даний показник виявився на рівні 11 відсотків. Гірше справи йдуть тільки у Туреччині, де ВВП знизився на 14,2 відсотка. У п'ятірку лідерів рейтингу також потрапили Сінгапур (9,9 відсотка), Мексика (8,8 відсотка) і Японія (8,3 відсотка).

Дослідження показало, що найбільше від кризи постраждали країни, що розвиваються, а не розвинуті. Тим не менше, і у великих розвинених економіках обвал був значним. Так, Німеччина посіла восьме місце з показником 6,9 відсотка, а Італія - десяте (6,5 відсотка). Найбільша економіка світу - США - зайняла 20 місце (3,9 відсотка).

Варто відзначити, що у двох країнах під час кризи ВВП не тільки не знижується, а й зростає. Так, у Польщі цей показник за час кризи збільшився на 2,2 відсотка, а в Індії - 7,6 відсотка.

Раніше повідомлялося, що багато країн світу в середині 2009 року поступово почали виходити з рецесії. Зокрема, невелике економічне зростання намітилося у Німеччині і у Франції. У Росії в другому кварталі 2009 року ВВП виріс у порівнянні з першими трьома місяцями на 7,5 відсотка. Ця статистика дає змогу інвесторам сподіватися на те, що "дно" кризи вже позаду.

Читайте також:

Економіка Росії впала більш ніж на 10%

Росія не збирається переписувати газові контракти з Україною

Росія просить в Японії мільярд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: