Росія віддала Польщі звіт про трагедію під Смоленськом

20 жовтня Росія передала Польщі проект звіту за підсумками розслідування катастрофи літака президента Леха Качинського.

Росія передала польській стороні проект звіту за підсумками розслідування катастрофи літака президента Леха Качинського.

Документ був переданий в середу, 20 жовтня, на зустрічі заступника голови міждержавного авіаційного комітету Олексія Морозова та уповноваженого представника Польщі Едмунда Кліха.

Нагадаємо, літак президента Польщі Леха Качиньського розбився під Смоленськом 10 квітня 2010 року. Разом з главою держави загинула перша леді країни, а також вся політична верхівка Польщі та діячі культури. Делегація летіла на жалобні заходи в Катинь.

15 жовтня Росія передала Польщі сім нових томів матеріалів слідства у справі авіакатастрофи. Серед нових даних – 52 протоколи розтинів тіл загиблих, звіти судмедекспертів, а також свідчення 40 очевидців катастрофи Ту-154.

Напередодні польські експерти - археологи та геодезисти - обстежили місце авіакатастрофи і виявили металеві уламки авіалайнера і людську кістку. Фахівці не виключили, що на місці аварії літака можуть бути знайдені інші фрагменти тіл загиблих, а також речові докази, корисні для слідства.

Читайте також:

Польща отримала нові дані щодо катастрофи літака Качинського

У мить аварії літака Качинського на борту працювало 19 мобільних телефонів

Польща закликала Росію повернути уламки літака Качинського

У справі авіакатастрофи під Смоленськом допитано більше 300 свідків

ВідеоАварія літака Качинського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: