Росія віддасть Польщі уламки літака Качинського

Глава МЗС РФ Сергій Лавров запевнив, що після завершення розслідування уламки Ту-154 віддадуть Польщі. А поки їх зберігають "у захищеному стані".

Всі уламки літака президента Польщі Леха Качинського, який розбився у квітні під Смоленськом, російська сторона передасть польській після завершення розслідування.

Справу про причини авіакатастрофи Ту-154 спільно ведуть генпрокуратури Росії та Польщі.

"По завершенню цього розслідування всі уламки будуть передані польській стороні. Вони зараз у захищеному стані. Відповідні заходи були вжиті після звернення до мене (голови польського МЗС) Радослава Сікорського якийсь час тому", - повідомив глава МЗС РФ Сергій Лавров.

Він підкреслив, що російська сторона в будь-який момент готова зустрітися з польськими колегами, щоб відповісти на можливі запитання, які можуть виникнути у них під час ознайомлення з проектом доповіді Міждержавного авіаційного комітету (МАК) у зв'язку з авіакатастрофою під Смоленськом.

Лавров нагадав, що цей документ було передано для вивчення польській стороні.

Як повідомив польський міністр Радослав Сікорський, обидві країни також будуть прагнути до того, щоб скласти і оприлюднити спільну доповідь з причин Смоленської авіакатастрофи і при цьому залучать до цієї роботи польських, російських експертів і, можливо, експертів з третіх країн.

"Те, що ми часто зустрічаємося, свідчить про те, що, попри потрясіння і перепони, ми співпрацюємо", - підкреслив польський міністр.

Літак Ту-154 польського президента Леха Качинського розбився 10 квітня. Всі 96 людей, які були на борту, у тому числі і сам глава держави, загинули.

Польська делегація прямували до Катині, щоб взяти участь у жалобних заходах на місці масового розстрілу в 1940 році польських офіцерів.

Літак сідав в умовах сильного туману і зачепився за дерева. За прогнозами, основне слідство планується завершити до 10 січня 2011 року.

Читайте також:

Росія поклала провину за Cмоленську катастрофу на поляків

У мить аварії літака Качинського на борту працювало 19 мобільних телефонів

Польща отримала нові дані щодо катастрофи літака Качинського

Москва передала Варшаві відеозапис катастрофи літака Качинського

ВідеоПід Смоленськом збирають фрагменти літака Качинського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: