Росія виділить на боротьбу з кризою 3 трильйони рублів

Економічні питання та шляхи боротьби з кризою - основна тема звіту прем`єр-міністра перед урядом.

Росія виділить в поточному році на боротьбу з наслідками кризи 3 трильйони рублів, зокрема 1,4 трильйони рублів з федерального бюджету.

Про це повідомив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін, виступаючи перед депутатами Держдуми з першим звітом про роботу уряду.

"На реалізацію антикризових заходів передбачено 1 трильйон 400 мільярдів рублів (близько 322 мільярдів гривень). А в цілому, з урахуванням ефекту від зниження податків, засобів Центрального банку, Фонду національного добробуту і інших джерел, на боротьбу з наслідками кризи і відновлення економіки спрямовано 3 трильйони рублів (близько 690 мільярдів гривень)", - сказав Путін.

Раніше віце-прем'єр, міністр фінансів РФ Олексій Кудрін, представляючи проект скоректованого бюджету на поточний рік, оцінював тих, що направляються на боротьбу з наслідками кризи загальні ресурси в об'ємі 3,7 трильйони рублів (близько 852 мільярдів гривень), зокрема з бюджету планувалося направити 1,6 трильйони рублів (близько 368 мільярдів гривень).

Основні параметри бюджету на 2009 рік, за словами Путіна, ті ж, що були схвалені урядом 19 березня: доходи - 6,7 трильйони рублів (близько 1,54 трильйонів гривень), витрати - 9,7 трильйони рублів (близько 2,24 трильйонів гривень). Дефіцит бюджету складе 7,4% ВВП.

Читайте також:

Путін готовий продовжувати діалог з Україною по газу

Росія пригрозила НАТО "силовим сценарієм"

Перша зустріч Мєдвєдєва та Обами: "перезавантаження" почалося

В Росії закривається перший автозавод

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: