Росія відклала розміщування "Іскандерів" на кордоні з Європою

РФ ще раз підтвердила, що відкладає розміщування "Іскандерів" у Калінінграді, поки США не створить третій район ПРО.

Росія не розміщуватиме в області Калінінграда ракетні комплекси "Іскандер", якщо США відмовиться від створення третього позиційного району протиракетної оборони в Європі, заявив віце-прем'єр Сергій Іванов на 45-ій Мюнхенській конференції з безпеки.

"Росія відклала розгортання ракет "Іскандер" в Калінінграді, поки Сполучені Штати не створюють третій позиційний район в Європі. Якщо в Польщі і Чехії не будуть розгорнуті системи ПРО, то і Росія не стане дислокувати комплекси "Іскандер" в Калінінграді", - сказав Іванов.

Він нагадав, що таку заяву зробив недавно президент РФ Дмитро Мєдвєдєв, і Росія планує дотримуватися цієї позиції. Іванов також роз'яснив учасникам 45-ої Мюнхенської конференції з безпеки позицію Росії відносно приходу нових фігур в американській адміністрації президента Барака Обами. 

"Ми готові вступити в переговори з нашими американськими партнерами якнайшвидше", - повідомив Іванов.

"Звичайно, не моє завдання відповідати на це питання, але позиція російського керівництва відома у всьому світі, президент Медведев вже детально її виклав", - сказав Іванов.

Раніше Росія спростувала інформацію, що вона в односторонньому порядку відмовляється від комплексів "Іскандер" у Калінінградській області.

Читайте також:
Росія відмовиться від "Іскандерів", якщо США - від ПРО в Європі
США розміщує ПРО в Європі, щоб підірвати ядерну міць Росії
США провели секретні переговори з Москвою щодо вступу України в НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: